Keltainen raita väriryhmä

Tiistai 2.6
Klo Aihe Paikka
11:30 Kuljetus Tanhuvaaraan (Bussit 3 & 4) Vuorilinnan parkkpaikka
13:00-13:30 Harjoituksen lähtöaika Tanhuvaara
14.45-15.30 Uinti Spa:ssa Tanhuvaara Spa
16:00-16:30 Päivällinen Ravintola Espilä
18:00 Ohjaajapalaveri Auditorio
19:30 Leimaus-2015 avajaiset Ulkona
21:00 Yöharjoitus Tanhuvaara
22:00 Kuljetus kaupunkii,  lähdöt 10 min välein, (bussit 1,2,3 & 4) Jäähallin parkkipaikka
23:00 Hiljaisuus
Keskiviikko 3.6
Klo Aihe Paikka Taso
7:00-7:30 Aamiainen (kaupungissa majoittuvat) Spa hotel Casino
7:30-8:00 Aamiainen (Tanhuvaarassa majoittuvat) Jäähalli
8:00 Kuljetus Tanhuvaaraan (bussit 3 & 4) Vuorilinnan parkkipaikka
8:45-9:15 Harjoituksen lähtöaika Purnuvuori RR/TR/Taso1
8:45-9:15 Harjoituksen lähtöaika Jouhenjärvi Taso2/Teho/Pro
11:15-11:45 Lounas Jäähalli
13:45-14:15 Harjoituksen lähtöaika Jouhenjärvi RR/TR/Taso1
16:30-17:00 Päivällinen Ravintola Espilä
18:07 Kuljetus kaupunkisprintiin (Bussi 2) Jäähallin parkkipaikka Taso2/Teho/Pro
19:45-20:15 Olavinlinnan Sprintti Kaupunki Taso2/Teho/Pro
17:45-18:30 Uinti Spa:ssa Tanhuvaara Spa
20:00 Ohjaajapalaveri Auditorio
21:00 Kuljetus Tanhuvaaraan (Bussi 1) Taso2/Teho/Pro
21:00 Kuljetus Casinolle, (Bussit 1,2,3,4 & 5) Jäähallin parkkipaikka RR/TR/Taso1
23:00 Hiljaisuus
Torstai 4.6
Klo Aihe Paikka
8:00-8:30 Aamiainen (kaupungissa majoittuvat) Spa hotel Casino
9:00-9:30 Aamiainen (Tanhuvaarassa majoittuvat) Ravintola Espilä
9:00 Kuljetus Tanhuvaaraan (Bussit 3 & 4) Vuorilinnan parkkipaikka
10:15-10:45 Harjoituksen lähtöaika Kiilanmäki
13:00-13:30 Lounas Ravintola Espilä
15:15-15:45 Harjoituksen lähtöaika Myrkkymäki
17:45-18:15 Päivällinen Jäähalli
20:00 Ohjaajapalaveri Auditorio
19:30 Leiri Disco Pallohalli
21:30 Kuljetus Casinolle 10 min välein (Bussit 1,2,3 & 4) Jäähallin parkkipaikka
23:00 Hiljaisuus
Perjantai 5.6
Klo Aihe Paikka
7:00-8:00 Aamiainen (Kaupungissa majoittuvat) Spa hotel Casino
9:00-9:30 Aamiainen (Tanhuvaarassa majoittuvat) Ravintola Espilä
7:45 Kuljetus Tanhuvaaraan (Bussit 1 & 2) Vuorilinnan parkkipaikka
9:30 Kokoontuminen leirikisaan Urheilukenttä
(Emit nollaus)
10:00 Leiriviesti
11:00 Päättäjäiset
13:00 Lounas Jäähalli